خرید عمده یونجه دامی درجه یک در کشور چگونه انجام می شود ؟

خرید عمده یونجه دامی درجه یک در کشور چگونه انجام می شود ؟ آیا خرید این علوفه کمکی در رشد و نمو دام دارد و یا صرفا به سیری دام می انجامد ؟

یونجه

خرید عمده یونجه دامی درجه یک در کشور چگونه انجام می شود ؟ آیا خرید این علوفه کمکی در رشد و نمو دام دارد و یا صرفا به سیری دام می انجامد ؟

یونجه علوفه با صرفه برای دام

یونجه گیاهی است که دراکثر مناطق جهان زراعت می شود و دلیل آن سرعت رشد بالا، چند چینه بودن، عملکرد بالا، کیفیت مناسب وسازگاری این گیاه است.

این گیاه سبز غنی از ویتامین  های ضروری اعم از ویتامین A,B,D,E,K وهمچنین عناصر میکروالمانت های لازم برای رشدطبیعی دام می باشد.

ارزش غذایی برگهای این علوفه نسبت به ساقه آن بیش تر است و نزدیک به 50 درصد پروتئین در برگ های آن است .

گیاهای که در هر شرایط آب و هوایی رشد می کند که البته رشد این گیاه به خاک و مواد معدنی خاک نیز بستگی دارد.

این محصول به عنوان یکی از مواد خشک برای تغذیه دام ها استفاده می شود. به طوری که نزدیک به ۶۰ درصد از ماده خوراکی خشک دام ها را شامل می شود .

یونجه سرشار از ویتامین ها و پروتئین مناسب برای دام  شناخته شده است که به رشد بهتر و با کیفیت تر آن ها کمک میکند .

یکی از دغدغه های دامداران خرید یونجه دامی تازه و با کیفیت برای دامداری ها می باشد.

مجموعه بازرگانی کهن با توجه به کیفیت خوب محصولاتش بستری را فراهم نموده است تا با بهره گیری از شبکه سراسری اینترنت بهترین محل خرید برای یونجه در هر زمان و هر مکانی باشد.

خرید عمده یونجه دامی درجه یک در کشور

برای خرید این محصول و سایر اقلام تامین خوراک دام و طیور می توانید با بخش فروش این بازرگانی تماس حاصل فرمایید و محصول در خواستی را در سراسر کشور تحویل بگیرید.