فروش ویژه یونجه درجه یک تهران با قیمت رقابتی

فروش ویژه یونجه درجه یک تهران با قیمت رقابتی از چه طریقی انجام خواهد شد؟ چطور می توان درباره قیمت این علوفه بسیار مهم کسب اطلاع کرد ؟

خرید یونجه انباری

فروش ویژه یونجه درجه یک تهران با قیمت رقابتی از چه طریقی انجام خواهد شد؟ چطور می توان درباره قیمت این علوفه بسیار مهم کسب اطلاع کرد ؟

یونجه علوفه مهم با ارزش غذایی بالا

هرگونه خوراک گیاهی و پرحجم که ارزش غذایی داشته باشد و خوش ‏خوراک هم باشد، علوفه نام دارد.

قسمت عمده جیرۀ غذایی گاوهای شیری از علوفه تشکیل شده است تا احتیاجات انرژی و پروتئین را فراهم سازد. به جهت اینکه گاوهای پر تولید نمی توانند انرژی مورد نیاز خود را بر آورده کنند؛ باید از علوفه های باکیفیت استفاده کرد. علوفه های نامرغوب منجر به کاهش تولید می شوند.

یونجه درجه یک به دلیل دارا بودن مواد معدنی مختلف مانند : کلسیم ، مواد پروتئینی و انواع ویتامین های گوناگون ، اهمیت خاصی پیدا کرده است.

این مواد برای رشد، تولید و باروری دام اهمیت زیادی دارند . چون انرژی موجود در یونجه به راحتی جذب بدن دام می شود ، بنابراین لازم است بیشترین انرژی موجود مورد نیاز در تغذیه دام ها از این محصول تامین شود .

می توان به دلیل ارزش غذایی بسیار بالا به تنهایی از آن به عنوان علوفه در جیره غذایی یا روزانه دام ها استفاده کرد.

بازرگانی کهن با سال ها تجربه در زمینه تولید و توزیع خوراک دام اقدام به فروش یونجه مرغوب و همچنین دیگر محصولات مورد نیاز مرغداری ها، دامداری ها، کارخانه های تولید دان اماده،کنسانتره کرده است . این مجموعه با توجه به کیفیت خوب محصولاتش همواره نظر خریداران عمده را به سمت خود جلب نموده .

یونجه درجه یک تهران با قیمت رقابتی

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول تازه و با کیفیت با کارشناسان فروش  تماس بگیرید تا اطلاعات کافی در مورد این محصول را به دست آورید.