فروش یونجه انباری درجه یک ملایر به صورت عمده در بازرگانی کهن

فروش یونجه انباری درجه یک ملایر به صورت عمده در بازرگانی کهن آغاز شد. چرا خرید یونجه برای دامداری ها این اندازه مهم است؟ یونجه چه خواصی برای سلامتی دام دارد؟

انواع یونجه انباری درجه یک

فروش یونجه انباری درجه یک ملایر به صورت عمده در بازرگانی کهن آغاز شد. چرا خرید یونجه برای دامداری ها این اندازه مهم است؟ یونجه چه خواصی برای سلامتی دام دارد؟

یونجه درجه یک جاگیزین دیگر علوفه ها در خوراک دام

یونجه به عنوان یکی از مواد خشک برای تغذیه دام ها استفاده می شود. به طوری که نزدیک به ۶۰ درصد از ماده خوراکی خشک دام ها را شامل می شود .

ارزش غذایی برگهای این علوفه نسبت به ساقه آن بیش تر است و نزدیک به 50 درصد پروتئین در برگ های آن است .

میتوان از یونجه انباری درجه یک به تنهایی در جیره غذایی یا روزانه دام ها استفاده کرد.زیرا دارای انواع مواد مغذی است.این مواد برای رشد، تولید و باروری دام اهمیت زیادی دارند.
چون انرژی موجود در این محصول به راحتی جذب بدن دام می شود، بنابراین لازم است بیشترین انرژی موجود مورد نیاز در تغذیه دام ها از یونجه تامین شود.

استفاده از این محصول در خوراک دام از قدیم رواج داشته  و یک ماده خوراکی ایده ال برای نشخوارکنندگان و غیر نشخوارکنندگان محسوب می شود.به عنوان یک گیاه کاملا قابل هضم مورد استفاده قرار می گیرد .

بازرگانی کهن با سال ها تجربه در زمینه تولید و توزیع خوراک دام توانسته محصولات مورد نیاز مرغداری ها، دامداری ها، کارخانه های تولید دان آماده، کنسانتره و مراکز فروش این محصولات را تامین نماید.

فروش یونجه انباری درجه یک به صورت عمده در بازرگانی کهن

خریداران جهت خرید این محصول می توانند توسط برقراری ارتباط با واحد های فروش شرکت بازرگانی کهن محصولاتی که مورد استفاده قرار می دهند را سفارش داده و یا با مراجعه به سایت فروش این شرکت محصولات مورد نظر خود را خریداری نمایند و در محل خود دریافت نمایند.