فروش یونجه درجه یک صادراتی همدان آغاز شد

فروش یونجه درجه یک صادراتی همدان آغاز شد. یونجه چه خواصی برای سلامتی دام دارد؟آیا این محصول می تواند رضایتمندی دامداران را از لحاظ کیفیت و قیمت به دست آورد؟

قیمت یونجه پرسی آذربایجان

فروش یونجه درجه یک صادراتی همدان آغاز شد. یونجه چه خواصی برای سلامتی دام دارد؟آیا این محصول می تواند رضایتمندی دامداران را از لحاظ کیفیت و قیمت به دست آورد؟

فواید یونجه برای دام

یونجه گیاهی است که دراکثر مناطق جهان زراعت می شود  ودلیل آن سرعت رشد بالا، چند چینه بودن، عملکرد بالا، کیفیت مناسب وسازگاری این گیاه است.

گیاه یونجه از اهمیت ویژه ای برخوردار است و به آن لقب ملکه ی گیاهان علوفه ای اطلاق گردیده است و از دیر باز به عنوان یکی از علوفه های مهم برای دام مطرح بوده است.

توده سبز یونجه حاوی مقدار زیادی پروتئین (20_18%) است که از اسید آمینه های مطلوبی تشکیل میشود.

گیاه سبز یونجه غنی از ویتامین  های ضروری اعم از ویتامین A,B,D,E,K وهمچنین عناصر میکروالمانت های لازم برای رشدطبیعی دام وپرندگان می باشد.

این علوفه یکی از قدیمی ترین خوراک های رایج دام می باشد.

در واقع تمام دام ها قابلیت خوردن مواد متفاوتی دارند که می توانند به عنوان ماده ای برای تغذیه آنها محسوب شود و تبدیل به گوشت و شیر شود.

کاشت یونجه به علت خوش خوراک بودن برای دام و دارا بودن مواد معدنی مختلف مانند : کلسیم ،مواد پروتئینی و انواع ویتامین های گوناگون، اهمیت زیادی دارد.

یونجه همدان را می توان از بهترین ها بر شمرد.

فروش یونجه درجه یک صادراتی همدان

مجموعه بازرگانی کهن با توجه به کیفیت خوب محصولاتش همواره نظر خریداران عمده را به سمت خود جلب کرده است.

مشتریان عزیز میتوانند این محصول را با بهترین کیفیت در تناژ های مختلف از مجموعه خریداری نمایند.
در صورت نیاز به مشاوره و اطلاع از قیمت انواع خوراک دام و طیور می توانند با نمایندگان فروش ما تماس گرفته و محصول مورد نظر خود را سفارش دهند.