قیمت عمده یونجه با کیفیت انباری چقدر است؟

قیمت عمده یونجه با کیفیت انباری چقدر است ؟ بهترین انواع یونجه انباری چه ویژگی هایی دارد ؟ چطور میتوان این محصول بسیار مهم را خریداری کرد ؟

یونجه

قیمت عمده یونجه با کیفیت انباری چقدر است ؟ بهترین انواع یونجه انباری چه ویژگی هایی دارد ؟ چطور میتوان این محصول بسیار مهم را خریداری کرد ؟

انتخاب علوفه مرغوب

عوامل مختلفی در مرغوب بودن یا نبودن علوفه خوراک دام نقش دارند. از بذر گیاه گرفته تا روش و زمان برداشت همگی بر کیفیت آن تاثیر گذار است.

بذر گیاه یونجه متناسب با خاک و شرایط جغرافیای منطقه انتخاب می شود و از نظر میزان گل و کلفت یا نازک بودن ساقه با هم اختلاف دارند.

استفاده از آب سالم و بهداشتی نیز بر کیفیت و ارزش غذایی آن بسیار تاثیر گذار است.

زمان برداشت آن باید موقعی انتخاب شود که بخشی از گیاه گل کرده باشند. این کار سبب افزایش ارزش غذایی می شود.

این محصول به علت خوش خوراک بودن برای دام و دارا بودن مواد معدنی مختلف مانند : کلسیم ، مواد پروتئینی و انواع ویتامین های گوناگون ، اهمیت خاصی پیدا کرده است.
و می توان به تنهایی از آن به عنوان علوفه در جیره غذایی یا روزانه دام ها استفاده کرد.

شرایط منحصر به فرد این علوفه از لحاظ ارزش غذایی بسیار بالا سبب شده تا بیشترین نقش را در تامین خوراک دامداری ها به خود اختصاص دهد.

قیمت یونجه ، کاه و سایر علوفه ها در جیره دام برای دامداری ها بسیار اهمیت دارد .

بازرگانی کهن محصولات خود را بطور تضمینی خریداری کرده و محصولاتی مطمئن و باکیفیت و قیمت مناسب در اختیار خریداران قرار می دهد .

قیمت عمده یونجه انباری

برای کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول تازه و با کیفیت با کارشناسان فروش تماس بگیرید تا اطلاعات کافی در مورد این محصول را به دست آورید.