خریدیونجه خشک انباری تضمینی امسال

خریدیونجه خشک انباری تضمینی امسال چقدر است؟ آیا خریداران می توانند امسال یونجه مورد نیاز خود را از مراکز مربوطه به راحتی تهیه کنند ؟

انواع یونجه انباری درجه یک

خریدیونجه خشک انباری تضمینی امسال چقدر است؟ آیا خریداران می توانند امسال یونجه مورد نیاز خود را از مراکز مربوطه به راحتی تهیه کنند ؟

یونجه و اهمیت آن در تغذیه دام

از یونجه با اسم Medicago sativa تحت عنوان ملکه نباتات علوفه ای یاد می شود. این محصول حدود ۳۳ میلیون هکتار از مزارع تحت کشت جهان را به خود اختصاص داده است.

یونجه خریدی مرسوم در بین دامداری ها می باشد.

شرایط منحصر به فرد یونجه از لحاظ ارزش غذایی و خوشخوراکی سبب شده تا این محصول بیشترین نقش را در تامین علوفه دامداری ها به خود اختصاص دهد.

این محصول در تمام مدت سال متقاضی داشته و نیاز به آن همیشگی است.

محصولی است که در اکثر مناطق کشور قابل کشت است.

استان های همدان، خوزستان، آذربایجان، تهران، شهرهایی نظیر سرخس، مرو دشت و … از جمله مناطق اصلی تولید یونجه محسوب می شوند.

این علوفه می تواند نیازهای تغذیه ی دام را به خوبی برآورده کند.

گاوداری ها و مراکز پرورش گوسفند در کل سال به این محصول با ارزش نیاز دارند.

خرید یونجه خشک تضمینی برای دامداران و طیور داران امری حیاتی است چرا که این محصولات به منظور حفظ سلامت دام خصوصا در بخش گوارش و همچنین تامین فیبر مورد نیاز بدنشان مهم می باشند.

خریدیونجه خشک انباری تضمینی امسال

بازرگانی کهن مفتخر است با سال ها تجربه در زمینه تولید و توزیع خوراک دام توانسته محصولات مورد نیاز مرغداری ها، دامداری ها، کارخانه های تولید دان آماده، کنسانتره و مراکز فروش این محصولات را تامین نماید.

محصولات عرضه شده توسط بازرگانی کهن دارای کیفیت بالا و قیمت مناسب است.

بالابودن تعداد مشتریان قدیمی در اکثر شهرهای کشور برای تصدیق این نکته کافی است.

شما نیز برای خرید از این بازرگانی می توانید با کارشناسان ما در واحد فروش تماس حاصل فرمایید.