خرید بهترین یونجه انباری برای دامداری های مشهد

خرید بهترین یونجه انباری برای دامداری های مشهد از چه طریقی انجام خواهد شد؟ چطور می توان درباره قیمت این علوفه بسیار مهم کسب اطلاع کرد ؟

انواع یونجه پرسی درجه یک

خرید بهترین یونجه انباری برای دامداری های مشهد از چه طریقی انجام خواهد شد؟ چطور می توان درباره قیمت این علوفه بسیار مهم کسب اطلاع کرد ؟

یونجه درجه یک

يونجه يکي از علوفه جات بسيار مهم در تغذیه دام که در مناطق نيمه استوايي گرم و سرد به طور گسترده اي کشت مي شود.

استفاده از این محصول در خوراک دام از قدیم رواج داشته  و یک ماده خوراکی ایده ال برای نشخوارکنندگان و غیر نشخوارکنندگان محسوب می شود.

قسمت عمده جیرۀ غذایی دام از این محصول باکیفیت تشکیل شده است تا احتیاجات انرژی و پروتئین را فراهم سازد. به جهت اینکه گاوهای پر تولید نمی توانند انرژی مورد نیاز خود را بر آورده کنند؛ باید از علوفه های باکیفیت استفاده کرد. علوفه های نامرغوب منجر به کاهش تولید می شوند.

شرایط منحصر به فرد این محصول از لحاظ ارزش غذایی و خوش خوراک بودن سبب شده تا این محصول بیشترین نقش را در تامین علوفه دامداری ها به خود اختصاص دهد و به عنوان مهمترین منبع تامین انرژی، نقش اساسی در جیره دام و طیور مورد استفاده قرار گیرد .

استان خراسان شمالی یکی از قطب های دامپروری در کشور است که سالانه تعداد زیادی دام سبک و سنگین در این استان تولید می شود که می تواند مقدار قابل توجهی از نیاز گوشت و شیر مردم را تامین کند.

خرید کردن یونجه انباری، کاه و سایر علوفه ها می تواند جهت دامپروری ها خیلی اهمیت داشته باشد، چون که این محصولات به منظور حفظ کردن سلامت دام بخصوص در قسمت گوارش و همچنین فراهم کردن فیبر مورد نیاز بدنشان مهم و ضروری هستند.

بازرگانی کهن با سال ها تجربه در زمینه تولید و توزیع خوراک دام توانسته محصولات مورد نیاز مرغداری ها، دامداری ها، کارخانه های تولید دان اماده،کنسانتره و مراکز فروش این محصولات را تامین نماید.

یونجه انباری برای دامداری های مشهد

مشتریان عزیز میتوانند این محصول را با بهترین کیفیت در تناژ های مختلف از مجموعه خریداری نمایند.
در صورت نیاز به مشاوره و اطلاع از قیمت انواع خوراک دام و طیور می توانند با نمایندگان فروش ما در بازرگانی کهن تماس گرفته و محصول مورد نظر خود را سفارش دهند.