خرید عمده یونجه خشک خوراک دام و طیور

خرید عمده یونجه خشک خوراک دام و طیور برای تامین علوفه مورد نیاز دامدری های صنعتی در نبود یونجه تازه به میزان زیادی صورت می گیرد.

یونجه خشک پرسی

خرید عمده یونجه خشک خوراک دام و طیور برای تامین علوفه مورد نیاز دامدری های صنعتی در نبود یونجه تازه به میزان زیادی صورت می گیرد.

یونجه خشک خوراک دام و طیور

احتياجات غذائى دام و طیور معمولا از منابع گياهی تأمين مى‌شود.

انواع علوفه ها به صورت تازه و خشک از این دسته هستند.

حيوانات از انرژى شيميائى که در جريان عمل فتوسنتز در گياهان ذخيره شده براى زنده ماندن، ساختن نسوج و بافت ‌هاى بدن خود و توليد مثل استفاده مى‌ کنند.

يونجه با داشتن مقدار زيادى پروتئين، کلسيم و ويتامين و خوش‌خوراکی از بهترين منابع گياهی است.

این علوفه ارزشمند محصولی سرشار از انرژی می باشد.

دام و طیور براى ادامهٔ اعمال حياتى خود مثل حرکات مکانيکى در فعاليت ضرورى ماهيچه‌ ها و نیز کارهاى شيميائى مانند حرکت مواد محلول، سنتز موادى مثل آنزيم‌ ها و هورمون ‌ها که دائماً در بدن مصرف مى ‌شود به انرژى احتياج دارد.

یونجه به صورت خشک و تازه از باکیفیت ترین و خوش خوراک ترین محصولات در خوراک دام و طیور می باشد.

یونجه خشک و دیگر محصولات داخلی فصلی اکثرا در بازه های زمانی مثل فصل برداشت با فراوانی و قیمت کم تر و در دیگر زمان ها به طور انباری، با محدودیت کمتر و قیمت زیادتر موجود است.

قیمت خرید عمده یونجه خشک خوراک دام و طیور

خریداران جهت خرید این محصول می توانند توسط برقراری ارتباط با واحد های فروش محصولاتی که مورد استفاده قرار می دهند را سفارش داده و یا با مراجعه به سایت فروش این شرکت محصولات مورد نظر خود را خریداری نمایند و در محل خود دریافت نمایند.