خرید یونجه انباری با کیفیت در تهران امسال چقدر است؟

خرید یونجه انباری با کیفیت در تهران امسال چقدر است؟ چرا یونجه از دیر باز تا کنون یکی از جیره های اصلی دام می باشد؟ این علوفه چه ارزش تغذیه ای دارد؟

قیمت یونجه پرسی آذربایجان

خرید یونجه انباری با کیفیت در تهران امسال چقدر است؟ چرا یونجه از دیر باز تا کنون یکی از جیره های اصلی دام می باشد؟ این علوفه چه ارزش تغذیه ای دارد؟

ارزش تغذیه ی یونجه

با توجه به اینکه در بیشتر مناطق کشور یونجه تنها در فصول گرم سال قابل برداشت است، طبیعی است که دامداری ها از تابستان به فکر تامین یونجه مورد نیاز خود باشند.
البته یونجه در برخی مناطق گرمسیری در تمام طول سال موجود است اما آنجا نیز محدودیت دارد. قاعدتا دامداری هایی که نتوانند نیاز خود را به هر دلیلی در تابستان تامین نمایند باید رو به یونجه های انباری آورند.
خرید بهترین یونجه انباری خشک برای خوراک دام با قیمت مناسب می تواند برای دامداری های کل کشور مسئله ای مهم در بهبود راندمان و موفقیت اقتصادی بیشتر باشد.
شرایط منحصر به فرد یونجه از لحاظ ارزش غذایی و خوش خوراکی سبب شده تا این محصول بیشترین نقش را در تامین علوفه دامداری ها به خود اختصاص دهد. این محصول در تمام مدت سال متقاضی داشته و نیاز به آن همیشگی است.
یکی از ویژگی های یونجه انباری اطمینان بالا از خشک بودن این محصول می باشد، چرا که اگر خشک شدن بصورت کامل صورت نگرفته باشد رطوبت سبب خواهد شد تا بر اثر زمان کپک ایجاد شود.

یونجه انباری با کیفیت در تهران

در حال حاضر بازرگانی کهن تناژ بالایی از یونجه درجه یک انباری را در سطح کشور توزیع می نماید برای خرید این محصول و سایر محصولات خوراک دام نظیر کنسانتره، ذرت، جو، کنجاله، تفاله و … با واحد فروش بازرگانی کهن تماس حاصل فرمایید.