فروش ویژه یونجه خشک درجه یک ایران برای خوراک دام آغاز شد.

فروش ویژه یونجه خشک درجه یک ایران برای خوراک دام آغاز شد. آیا خرید این علوفه کمکی در رشد و نمو دام دارد و یا صرفا به سیری دام می انجامد؟

یونجه خشک پرسی

فروش ویژه یونجه خشک درجه یک ایران برای خوراک دام آغاز شد. آیا خرید این علوفه کمکی در رشد و نمو دام دارد و یا صرفا به سیری دام می انجامد؟

یونجه درجه یک خوراک دام

یونجه گیاهی است که دراکثر مناطق جهان زراعت می شود  ودلیل آن سرعت رشد بالا، چند چینه بودن، عملکرد بالا، کیفیت مناسب وسازگاری این گیاه است.

گیاه سبز یونجه غنی از ویتامین  های ضروری اعم از ویتامین A,B,D,E,K وهمچنین عناصر میکروالمانت های لازم برای رشدطبیعی دام وپرندگان می باشد.

یونجه در کنار چاپر ذرت بیشترین نقش را در تامین بخش علوفه ای جیره های غذایی دارند. گاوداری ها و مراکز پرورش گوسفند در کل سال به این محصول با ارزش نیاز دارند.

این علوفه مهم دارای ویژگی های بسیار ارزشمندی می باشد منجمله:

ارزش غذایی : گیاهی است که می توان به تنهایی از آن به عنوان علوفه در جیره غذایی یا روزانه دام ها استفاده کرد.

مواد مغذی: غذای کاملی است.زیرا دارای انواع مواد مغذی است.این مواد برای رشد،تولید وباروری دام اهمیت زیادی دارند.

ویتامین ها: ویتامین نقش مهمی در فعالیتهای حیاتی دارد، زیرا بدن دام قادر به ساختن آن نیست.

یونجه خشک حاوی مقادیر زیادی مواد معدنی مورد نیاز برای رشد و سلامت دام میباشد.یک گیاه کاملا قابل هضم که تمام دام ها قابلیت خوردن آن را دارند.

فروش ویژه یونجه خشک درجه یک ایران

مجموعه بازرگانی کهن این محصولات را به صورت عمده به تمامی نقاط کشور پخش می کند و با توجه به کیفیت خوب محصولاتش همواره نظر خریداران عمده را به سمت خود جلب کرده است.

این مجموعه محصولات را به طور عمده و در کمترین زمان و با کم ترین هزینه به دست مصرف کنندگان محترم می رساند.شما میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با ما در اتباط باشید.