فروش یونجه انباری مرغوب چین دوم اصفهان و تهران امسال

فروش یونجه انباری مرغوب چین دوم اصفهان و تهران امسال به چه صورتی انجام می شود ؟ این محصول تا چه میزان در جیره غذایی دام مورد استفاده قرار می گیرد ؟

یونجه

فروش یونجه انباری مرغوب چین دوم اصفهان و تهران امسال به چه صورتی انجام می شود ؟ این محصول تا چه میزان در جیره غذایی دام مورد استفاده قرار می گیرد ؟

یونجه با کیفیت خورا دام

 یونجه به عنوان یکی از محصولات خوراک دام و طیور این امکان را فراهم می آورد تا به جیره تنوع ببخشیم و در شرایط کنونی بتوانیم بهترین گزینه ها را برای جیره ای بهتر به کار گیریم.

یونجه انباری مرغوب با مقادیری پروتئین و عناصر معدنی مفید یکی از محصولاتی می باشد که در جیره خوراک دام مورد استفاده قرار می گیرد.
فراهم آوردن انرژی یکی از مقوله هایی می باشد که در مبحث جیره نویسی خیلی اهمیت دارد و درصد قابل توجهی از محصولات مورد مصرف در خوراک برای فراهم کردن این مهم مورد استفاده قرار میگیرد.
پروتئین و مواد معدنی از نیاز های مهم بدن دام می باشد .

این مواد برای رشد، تولید و باروری دام اهمیت زیادی دارند . چون انرژی موجود در یونجه به راحتی جذب بدن دام می شود ، بنابراین لازم است بیشترین انرژی موجود مورد نیاز در تغذیه دام ها از یونجه تامین شود .

این محصول یکی از مواد خشک با ارزش غذایی بسیار بالا برای تغذیه دام هاست و به عنوان یک گیاه قابل هضم مورد استفاده قرارمی گیرد.

فروش یونجه مرغوب چین دوم اصفهان امسال

بازرگانی کهن انواع خوراک دام و طیور را به صورت عمده به تمامی نقاط کشور پخش می کند.
با توجه به کیفیت خوب محصولات، همواره نظر خریداران عمده را به سمت خود جلب کرده است.
این بازرگانی به طور عمده و در کم ترین زمان مناسب ترین قیمت، انواع اقلام جیره را به دست مصرف کنندگان محترم می رساند.
شما می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان فروش ما در اتباط باشید.