فروش یونجه انباری چین اول مشهد امسال آغاز شد.

فروش یونجه انباری چین اول مشهد امسال آغاز شد. یونجه چه خواصی برای سلامتی دام دارد؟چطور می توان درباره قیمت این علوفه مهم کسب اطلاع کرد ؟

یونجه خشک پرسی

فروش یونجه انباری چین اول مشهد امسال آغاز شد. یونجه چه خواصی برای سلامتی دام دارد؟چطور می توان درباره قیمت این علوفه مهم کسب اطلاع کرد ؟

یونجه خشک خوراک دام

یونجه یکی از بهترین علوفه ها در تغذیه دام و حیوانات است. ویژگی ها و خصوصیاتی که باعث بالا بودن ارزش تغذیه ای علوفه است عبارت اند از: خوش خوراکی بالا، بسیاری از دام و جانوران این علوفه مغذی را با اشتها میخورند

با توجه به اینکه در بیشتر مناطق کشور این گیاه تنها در فصول گرم سال قابل برداشت است، طبیعی است که دامداری ها از تابستان به فکر تامین علوفه مورد نیاز خود باشند.

البته این محصول در برخی مناطق گرمسیری در تمام طول سال موجود است اما آنجا نیز محدودیت دارد. قاعدتا دامداری هایی که نتوانند نیاز خود را به هر دلیلی در تابستان تامین نمایند باید رو به یونجه های انباری آورند.

این محصول هم شرایط خاص خود را دارد. اینکه مربوط به چین چندم است، شرایط انبارداری آن چگونه بوده است، نحوه خشک کردن آن به چه صورت بوده است و غیره بر کیفیت آن تاثیر گذار است.

علوفه با کیفیت، بایدکاملا خشک( رطوبت در حد استاندارد) چرا که اگر خشک شدن بصورت کامل صورت نگرفته باشد رطوبت سبب خواهد شد تا بر اثر زمان کپک ایجاد شود.

این موضوع که رطوبت تا چه میزان باشد و کاملا خشک شده باشد در خرید محصول بسیار حائز اهیمت می باشد.

این موضوع دو مشکل را ایجاد می کند، یکی افزایش وزن بار که بر اساس آن هزینه حمل و نقل بسیار افزایش می باید و مورد دیگر احتمال کپک زدن در اثر انبار کردن افزایش خواهد یافت.

بازرگانی کهن با سال ها تجربه در زمینه تولید و توزیع خوراک دام توانسته محصولات مورد نیاز مرغداری ها، دامداری ها، کارخانه های تولید دان آماده، کنسانتره و مراکز فروش این محصولات را تامین نماید.

این شرکت محصولات خود را بطور تضمینی خریداری کرده و محصولاتی تضمینی و مطمئن در اختیار خریداران قرار می دهد .

یونجه چین اول مشهد امسال

خریداران می توانند جهت خرید و سفارش این محصول، به سایت فروش شرکت بازرگانی کهن و یا به واحد های فروش این شرکت مراجعه کرده محصولات مورد نظر خود را سفارش دهند و طی مدت زمانی مشخص در محل خود دریافت نمایند.