فروش یونجه خشک ایران با قیمت مناسب و کیفیت بالا

فروش یونجه خشک ایران با قیمت مناسب و کیفیت بالا برای خوراک دام و طیور چقدر است ؟  چطور می توان درباره قیمت این علوفه بسیار مهم کسب اطلاع کرد ؟

یونجه خشک پرسی

فروش یونجه خشک ایران با قیمت مناسب و کیفیت بالا برای خوراک دام و طیور چقدر است ؟  چطور می توان درباره قیمت این علوفه بسیار مهم کسب اطلاع کرد ؟

مشخصات و آناليز خوراک دام

یونجه خشک ایران بعنوان یک محصول استراتژیک از دیرباز مورد استفاده دام قرار گرفته است، و دارای فوایدی است که کمتر محصولی می تواند بعنوان جایگزین آن معرفی گردد.

این گیاه يکي از علوفه جات بسيار مهم در تغذیه دام که در مناطق نيمه استوايي گرم و سرد به طور گسترده اي کشت مي شود.

که به دلیل دارا بودن مواد معدنی مختلف مانند : کلسیم ، مواد پروتئینی و انواع ویتامین های گوناگون ، اهمیت خاصی پیدا کرده است.

قسمت عمده جیرۀ غذایی دام از این محصول باکیفیت تشکیل شده است تا احتیاجات انرژی و پروتئین را فراهم سازد. به جهت اینکه گاوهای پر تولید نمی توانند انرژی مورد نیاز خود را بر آورده کنند؛ باید از علوفه های باکیفیت در جیره غذایی دام استفاده کرد .

خرید کردن یونجه ، کاه و سایر علوفه ها جهت دامپروری ها بسیار اهمیت دارد چون که این محصولات به منظور حفظ کردن سلامت دام بخصوص در قسمت گوارش و همچنین فراهم کردن فیبر مورد نیاز بدنشان مهم و ضروری هستند.

یکی از مراکز معتبر در جهت عرضه ی عمده ی این محصول شرکت بازرگانی کهن می باشد .

این شرکت محصولات خود را به طور تضمینی و با کیفیت مطلوب و نرخی مناسب در سطح کشور عرضه می نماید  .

یونجه خشک ایران با قیمت مناسب و کیفیت بالا برای خوراک دام و طیور

خریداران می توانند جهت خرید و سفارش این محصول، به سایت فروش شرکت بازرگانی کهن و یا به واحد های فروش این شرکت مراجعه کرده محصولات مورد نظر خود را سفارش دهند و طی مدت زمانی مشخص در محل خود دریافت نمایند.