فروش یونجه خشک مرغوب خراسان آغاز شد .

فروش یونجه خشک مرغوب خراسان آغاز شد .چطور می توان درباره قیمت این علوفه مهم کسب اطلاع کرد ؟چرا یونجه از جیره های اصلی در خوراک دام می باشد؟

قیمت یونجه پرسی آذربایجان

فروش یونجه خشک مرغوب خراسان آغاز شد .چطور می توان درباره قیمت این علوفه مهم کسب اطلاع کرد ؟چرا یونجه از جیره های اصلی در خوراک دام می باشد؟

یونجه خشک با کیفیت

يونجه خشک يکي از محصولات بسيار مهم در تغذیه دام بشمار مي رود که به طور گسترده اي کشت مي شود.

این محصول به دلیل دارا بودن مواد معدنی مختلف مانند : کلسیم ، مواد پروتئینی و انواع ویتامین های گوناگون ، اهمیت خاصی پیدا کرده است.
می توان به تنهایی از آن به عنوان علوفه در جیره غذایی یا روزانه دام ها استفاده کرد.

شرایط منحصر به فرد آن از لحاظ ارزش غذایی و خوش خوراک بودن سبب شده تا این محصول بیشترین نقش را در تامین علوفه دامداری ها به خود اختصاص دهد و به عنوان مهمترین منبع تامین انرژی، نقش اساسی در جیره دام و طیور مورد استفاده قرار گیرد .

به دلیل میزان بالای کشت و تضعیف زمین های کشاورزی از یک سو و همچنین تقاضای بالا به سبب تعدد دامداری های متقاضی، این محصول همیشه در دسترس نبوده و تهیه آن با محدودیت رو برو است.

بازرگانی کهن با سال ها تجربه در زمینه تولید و توزیع خوراک دام توانسته محصولات مورد نیاز مرغداری ها، دامداری ها، کارخانه های تولید دان اماده،کنسانتره و مراکز فروش این محصولات را تامین نماید.

یونجه خشک مرغوب خراسان

مشتریان عزیز میتوانند این محصول را با بهترین کیفیت در تناژ های مختلف از مجموعه خریداری نمایند.

در صورت نیاز به مشاوره و اطلاع از قیمت انواع خوراک دام و طیور می توانند با نمایندگان فروش ما در بازرگانی کهن تماس گرفته و محصول مورد نظر خود را سفارش دهند.