فروش یونجه صادراتی درجه یک و مرغوب ایران آغاز شد .

فروش یونجه صادراتی درجه یک و مرغوب ایران آغاز شد. چطور می توان درباره قیمت این علوفه مهم کسب اطلاع کرد ؟ این علوفه چه ارزش تغذیه ای دارد ؟

یونجه

فروش یونجه صادراتی درجه یک و مرغوب ایران آغاز شد. چطور می توان درباره قیمت این علوفه مهم کسب اطلاع کرد ؟ این علوفه چه ارزش تغذیه ای دارد ؟

صادرات علوفه درجه یک

از آنجایی که کشورهای خارجی علوفه و یونجه کافی برای دام های خود ندارند، امروزه صادرات این علوفه به خارج بسیار رایج شده است. البته باید بدانید در گذشته هم این امر رایج بوده ولی امروزه مشتریان آن بسیار بیشتر شده است.

کشورهای مختلفی خواهان واردات این محصولات می باشند.

صادر نمودن خوراک دام و طیور که هم محصولات کشاورزی را شامل می شود و هم محصولات تولید شده توسط کارخانه ها را، می تواند کمک شایان توجه ای به اقتصاد کشور نماید.

کشورهایی که در حاشیه خلیج فارس هستند از جمله کشورهایی به شمار می روند که ثبت سفارش برای صادرات یونجه دارد و هر ساله یونجه بسیار زیادی به این کشور صادر می شود.

از آنجایی که ارز برای کشور ایران ارزش زیادی دارد، باید بدانید که مبلغ دریافت شده برای یونجه صادراتی به خارج ارز می باشد و همین مسئله موجب می گردد که چرخه اقتصادی کشور رونق و بهبودی بیشتری به دست آورد.

محصولاتی نظیر پودر گوشت، پودر استخوان، پودر پسته، پودر هسته خرما و … جزء محصولات صادراتی به شمار می آیند.

یونجه صادراتی درجه یک و مرغوب ایران

یکی از اهداف و رسالت های گروه تولیدی بازرگانی کهن کمک به صادرات انواع خوراک دام و طیور از ایران به کشورهای دیگر می باشد و انجام این کار را در اولویت های کاری خود قرار داده است.