فروش یونجه مرغوب برای خوراک دام

فروش یونجه مرغوب برای خوراک دام امسال چقدر است؟ چطور می توان درباره قیمت این علوفه مهم کسب اطلاع کرد؟ چرا یونجه یکی از جیره های اصلی در خوراک دام می باشد ؟

قیمت یونجه

فروش یونجه مرغوب برای خوراک دام امسال چقدر است؟ چطور می توان درباره قیمت این علوفه مهم کسب اطلاع کرد؟ چرا یونجه یکی از جیره های اصلی در خوراک دام می باشد ؟

یونجه مورد مصرف در خوراک دام

یونجه خوراک دام گیاهی علوفه ای است ، که از سابقه تاریخی بسیار کهن برخوردار است و در بعضی منابع، قدمت این گیاه را به ابتدای تاریخ مربوط دانسته اند.

کشت این گیاه در طول سالیان متمادی در مناطق مختلف سازگار بوده ، به همین دلیل این گیاه به عنوان برترین گیاه علوفه ای از سطح زیر کشت بیش از ۵٠٠ هزار هکتار در کشور برخورداراست.

ارزش غذائی این محصول به عواملی نظیر شرایط رشد و نمو گیاه، نحوه برداشت، خشک سازی ، حمل و نقل علوفه ، شرایط انبارداری ، تغذیه گیاه در مزرعه ، وجود آفات و بیماری و علف های هرز بستگی دارد .

و همچنین برداشت زود هنگام آن نیز می تواند به تولید علوفه خشک بسیار مطلوب منتهی گردد و برعکس با افزایش سن گیاه که همراه با افزایش فیبر است، شاهد کاهش میزان پروتئین ، قابلیت هضم و مقدار انرژی در علوفه خشک خواهیم بود.

یونجه مرغوب به علت خوش خوراک بودن برای دام و دارا بودن مواد معدنی مختلف مانند : کلسیم ، مواد پروتئینی و انواع ویتامین های گوناگون ، اهمیت خاصی پیدا کرده است.
می توان به تنهایی از آن به عنوان علوفه در جیره غذایی یا روزانه دام ها استفاده کرد.

بازرگانی کهن با سال ها تجربه در زمینه تولید و توزیع خوراک دام توانسته محصولات مورد نیاز مرغداری ها، دامداری ها، کارخانه های تولید دان آماده، کنسانتره و مراکز فروش این محصولات را تامین نماید.

این شرکت محصولات خود را بطور تضمینی خریداری کرده و محصولاتی تضمینی و مطمئن در اختیار خریداران قرار می دهد .

یونجه مرغوب برای خوراک دام

خریداران می توانند جهت خرید و سفارش این محصول، به سایت فروش و یا به واحد های فروش این شرکت مراجعه کرده محصول مورد نظر خود و سایر محصولات خوراک دام نظیر کنسانتره، ذرت، جو، کنجاله، تفاله و … را سفارش دهند و طی مدت زمانی مشخص در محل خود دریافت نمایند.