قیمت خرید یونجه خشک درجه یک ورامین امسال از بازرگانی کهن

قیمت خرید یونجه خشک درجه یک ورامین امسال از بازرگانی کهن چقدر است ؟ چطور می توان درباره قیمت این علوفه مهم کسب اطلاع کرد ؟

انواع یونجه انباری درجه یک

قیمت خرید یونجه خشک درجه یک ورامین امسال از بازرگانی کهن چقدر است ؟ چطور می توان درباره قیمت این علوفه مهم کسب اطلاع کرد ؟

کیفیت یونجه

یونجه مهم ترین گیاه علوفه ای دنیا و نخستین علوفه اهلی شده توسط بشر که مرکز جغرافیایی ،آن را غالبا کشور ما ایران می دانند، امروزه کشت و کار این گیاه در بیش تر نواحی کشورمان رواج کامل دارد.
چیدن و خشک کردن، اولین مرحله در حفظ کیفیت این علوفه ارزشمند می باشد.

این محصول تازه درجه یک بعد از کشت و چیده شدن توسط آب و مواد ضدعفونی کنند شست و شو می شوند . بعد از اینکه اطمینان حاصل شد از تخم انگل ها پاک شده اند و هیچ تخم انگلی وجود ندارد. سپس در دستگاه مخصوص خشک می شوند و بسته بندی می شوند.

مواد تشکیل دهنده ی این محصول عبارتند از :

پروتئین : در حدود 70 درصد مواد پروتئینی این گیاه در برگ های آن است.بنابراین باید سعی کنیم برای دام علوفه ای به کار ببریم که میزان برگ آن زیادتر از ساقه باشد. باید دانست دام برای رشد و نمو ،تولید مثل،افزایش ماهیچه های بدن و بهبود قسمت های آسیب دیده به پروتئین کافی نیاز دارد.

کلسیم : در تشکیل استخوان بسیار مهم است. زیرا ماده اصلی تشکیل دهنده استخوان کلسیم است. در صورت عدم وجود این ماده در جیره روزانه دام های شیرده،  استخوان های آن ها به مرور زمان پوک و شکننده می شوند.

انرژی : عامل مهمی در تغذیه دام است. دام برای انجام دادن هر فعالیتی به انرژی نیاز دارد. کمبود انرژی در دام ها باعث لاغری شدید، سستی، بی حالی کاهش شدید تولیدات (شیر، گوشت، پشم) کاهش بارداری، تولد نوزادان با وزن کم و بیماری می شود.انرژی موجود در یونجه به راحتی جذب بدن دام می شود و می تواند بیشترین انرژی موجود مورد نیاز در تغذیه دام ها از یونجه تامین  شود.

ویتامین : یونجه سرشار از ویتامین های

ویتامین آ در این علوفه ابتدا به صورت کاروتن موجود است که دریونجه خشک کاروتن تبدیل به ویتامین آ می شود.

این ویتامین نقش مهمی در فعالیت های حیاتی دارد، زیرا بدن دام قادر به ساختن آن نیست.

قیمت خرید یونجه خشک درجه یک ورامین امسال از بازرگانی کهن

بازرگانی کهن انواع خوراک دام و طیور را به صورت عمده به تمامی نقاط کشور پخش می کند.
این بازرگانی با توجه به کیفیت خوب محصولات، همواره نظر خریداران عمده را به سمت خود جلب کرده است.
شما می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت با کارشناسان فروش ما در اتباط باشید.