قیمت خرید یونجه درجه یک چین سوم تهران و قزوین امسال

قیمت خرید یونجه درجه یک چین سوم تهران و قزوین امسال چقدر است ؟ چطور می توان درباره قیمت این علوفه بسیارمهم درخوراک دام کسب اطلاع کرد ؟

قیمت یونجه خشک پرسی آذربایجان امسال

قیمت خرید یونجه درجه یک چین سوم تهران و قزوین امسال چقدر است ؟ چطور می توان درباره قیمت این علوفه بسیارمهم درخوراک دام کسب اطلاع کرد ؟

ارزش غذایی یونجه چین سوم در خوراک دام

یونجه ماده بسیارمغذی در خوراک دام می باشد و در ميان محصولات غله اي که به طور معمول کشت مي شود.بيشترين ارزش غذايي را داراست .

به طوريکه نسبت به ساير محصولات ميزان پروتئيني که از هر هکتار به دست مي آيد بيشتر است. در برخي مناطق براي تهيه علوفه زمستاني يونجه را با غله ترکيب مي کنند.

کاشت این گیاه به علت خوش خوراک بودن برای دام و دارا بودن مواد معدنی مختلف مانند : کلسیم ، مواد پروتئینی و انواع ویتامین های  گوناگون ، اهمیت خاصی پیدا کرده است.

از یونجه با اسم ملکه نباتات علوفه ای یاد می شود. این محصول حدود ۳۳ میلیون هکتار از مزارع تحت کشت جهان را به خود اختصاص داده است. در کشور ما نیز سطح زیر کشت یونجه به بیشتر از ۴۴۹۰۰۰۰ تن می رسد.

این علوفه می تواند سرما و گرمای شدید را بدون این که صدمه ببیند، تحمل کند،

همچنین به سبب داشتن ریشه عمیق و راست و توانایی جذب رطوبت تا عمقی در حدود پنج متر به خوبی در مقابل خشکی طولانی، مقاومت می کند.

در حدود 70 درصد مواد پروتئینی یونجه در برگ های آن است.  برای دام یونجه ای بهتر است که میزان برگ آن زیادتر از ساقه باشد.

باید دانست دام برای رشد و نمو ،تولید مثل، افزایش ماهیچه های بدن و بهبود قسمت های آسیب دیده به پروتئین کافی نیاز دارد.

یونجه از دیر باز به عنوان یکی از علوفه های مهم برای دام مطرح بوده است.

می توان یونجه تهران و قزوین را به دلیل کیفیت عالی از بهترین ها بر شمرد.

مجموعه بازرگانی کهن با توجه به کیفیت خوب محصولاتش همواره نظر خریداران عمده را به سمت خود جلب کرده است.

یونجه درجه یک چین سوم تهران و قزوین

برای خرید این محصول و سایر اقلام تامین خوراک دام و طیور از بازرگانی کهن می توانید با بخش فروش این بازرگانی تماس حاصل فرمایید و محصول در خواستی را در سراسر کشور تحویل بگیرید.