قیمت یونجه خشک برای دام امسال

قیمت یونجه خشک برای دام امسال چقدر است؟ این محصول چه نقشی در جیره ایفا می کند و تا چه میزان می توان آن ها را به جیره افزود؟

انواع یونجه خشک درجه یک

قیمت یونجه خشک برای دام امسال چقدر است؟ این محصول چه نقشی در جیره ایفا می کند و تا چه میزان می توان آن ها را به جیره افزود؟

تاثیریونجه در تغذیه دام

یونجه خشک بهترین علوفه برای فصول سرد سال مانند بهار و زمستان می باشد.

این محصول به عنوان یکی از خوراک‌های باکیفیت بالا و از لحاظ غذایی ارزشمند است.

کاشت یونجه به علت خوش خوراک بودن برای دام و دارا بودن مواد معدنی مختلف مانند : کلسیم ، مواد پروتئینی و انواع ویتامین های  گوناگون ، اهمیت خاصی پیدا کرده است.

یونجه غذای کاملی است. زیرا دارای انواع مواد مغذی است. این مواد برای رشد، تولید و باروری دام اهمیت زیادی دارند.

ارزش غذایی یونجه دام امسال پر برگی که در مراحل خشک کردن کمتر آفتاب خورده و رنگ سبز خود را از دست نداده باشد همچنین باران نخورده و کپک نزده باشد، تقریبا با ارزش غذایی یونجه تر برابر است.

برای خرید مناسب باید به تنکات مهمی توجه داشته باشید.

نکات مهم در خرید یونجه خشک پرسی ؟

  1. کاملا خشک باشد
  2. یونجه پر گل باشد
  3. قیمت مناسبی داشته باشد
  4. شهر تولید یونجه به محل تخلیه نزدیک باشد.

بازرگانی کهن با سال ها تجربه در زمینه تولید و توزیع خوراک دام توانسته محصولات مورد نیاز مرغداری ها، دامداری ها، کارخانه های تولید دان آماده، کنسانتره و مراکز فروش این محصولات را تامین نماید.

قیمت یونجه خشک برای دام امسال

برای خرید این محصول می بایست به مراکز معتبر مراجعه نموده و یونجه باکیفیت را از ایشان تهیه فرمایید.

بازرگانی کهن با سال ها تجربه در خصوص تولید و توزیع محصولات کشاورزی و خوراک دام و طیور در سراسر کشور اقدام به ارسال بهترین نمونه های یونجه به سراسر کشور نموده است.

با در اختیار گذاشتن اطلاعات دقیق از خواسته های خود کارشناسان ما را در انجام هر چه بهتر و دقیق تر امر فروش و ثبت سفارش خود یاری فرمایید.