یونجه خشک صادراتی دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

یونجه خشک صادراتی دارای چه ویژگی هایی می باشد؟ یونجه چه خواصی برای سلامتی دام دارد؟ چطور می توان درباره قیمت این علوفه مهم کسب اطلاع کرد؟

یونجه

یونجه خشک صادراتی دارای چه ویژگی هایی می باشد؟ یونجه چه خواصی برای سلامتی دام دارد؟ چطور می توان درباره قیمت این علوفه مهم کسب اطلاع کرد؟

صادرات انواع خوراک دام و طیور

صادرات بهترین و با کیفیت ترین یونجه یکی دیگر از خدماتی است که گروه تولیدی بازرگانی کهن انجام می دهد.انواع خوراک دام و طیور جزء محصولاتی هستند که قابلیت صادرات از ایران را دارند. کشورهای مختلفی خواهان واردات این محصولات می باشند.

از سال های قبل محصولات مختلفی به کشور های دیگر صادر شده است. از علوفه ها گرفته تا تولیدات کارخانه های خوراک آماده و ضایعات برخی از کارخانجات همگی در ردیف محصولات صادراتی قرار می گیرند.

در میان علوفه ها بیشترین سهم صادرات را یونجه و سیلاژ ذرت علوفه ای به خود اختصاص می دهند. خوراک های تولید شده در کارخانه ها نظیر کنسانتره ها و دان آماده نیز به صورت گسترده صادر می گردد.

ارزش غذایی یونجه و اهمیت آن در خوراک دام

یونجه یکی از بهترین علوفه ها در تغذیه دام و حیوانات به شمار می رود. ویژگی ها و خصوصیاتی که باعث بالا بودن ارزش تغذیه ای علوفه است . خوش خوراک بودن ، ارزش انرژی زایی ، پروتئین بالا ، ویتامین ها می باشد .

به همین دلیل تقاضا برای یونجه خشک با کیفیت به صورت مستمر از کشورهای دیگر وجود دارد و همچپنین غلاتی نظیر جو و ذرت از جمله محصولاتی هستند که در حجم زیاد صادر شده و تقاضای زیادی برای آن وجود دارد.

محصولاتی نظیر پودر گوشت، پودر استخوان، پودر پسته، پودر هسته خرما و … جزء محصولات صادراتی به شمار می آیند.

یونجه خشک صادراتی دارای

یکی از اهداف و رسالت های گروه تولیدی بازرگانی کهن کمک به صادرات انواع خوراک دام و طیور از ایران به کشورهای دیگر می باشد و انجام این کار را در اولویت های کاری خود قرار داده است.